Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Наша країна, з її унікальним геополітичним розташуванням має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Автор: admin от 17-05-2012, 21:44
Наша країна, з її унікальним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Україна з кожним роком все ширше відкриває перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій – у цьому велика заслуга вашого колективу, за що висловлюю вам щиру подяку.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Бажаю всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у нашій надзвичайно важливій роботі.

Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку,

Автор: admin от 17-05-2012, 21:43
Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих у туристичному відношенні країн світу. Скільки ще непізнаного є і в нашій області. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю – вбачаю одним з найголовніших завдань теперішнього часу.

Щиро вітаю усіх запоріжців, для кого надання туристичних послуг стало професією, а також багато чисельний загін запорізьких туристів з Днем туризму в Україні.

Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.

Шановні працівники туристичної галузі!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:43
Шановні працівники туристичної галузі!

Від імені Київської міської влади прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Туризм – сфера життя, яка втягує у свою орбіту мільйони людей, багато галузей економіки, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам. Цього року ми відзначаємо День туризму під гаслом Всесвітньої Туристичної Організації „Подорожі та транспорт: від уяв Жюля Верна до реальності 21 століття”.

Київ упевнено перетворюється в центр туризму європейського рівня. В столиці відроджуються пам’ятки архітектури, історії, культури, оновлюються парки, підтримується розвиток культурних ініціатив, що разом формує неповторну ауру міста. Динамічно розвивається інфраструктура столичного туризму, зводяться нові центри дозвілля. Київ стає охайнішим, зручнішим і привабливішим. І це, передусім, заслуга киян, представників різних професій. У велич стародавніх споруд столиці і її стрункі сучасні новобудови вкладено натхненну працю багатьох поколінь талановитих творців краси нашого древнього й вічно молодого Києва.

Але основні здобутки ще попереду. Тому міська влада одним із своїх пріоритетних завдань вважає подальший розвиток туристичної галузі, яка принесе Києву славу світового туристичного центру і значні надходження до міського бюджету.

Зі святом вас, шановні працівники сфери туризму, кияни, гості і шанувальники мандрів! Міцного вам здоров’я, щастя, успіхів, та особистого добробуту. Цікавих вам і незабутніх подорожей!

Шановні краяни, працівники туристичної сфери!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:42
Шановні краяни, працівники туристичної сфери!

Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, республіканських, міжнародних обмінів та людських контактів.

Наш район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Завдяки туристичним агентствам, які нині діють у районі, наші громадяни мають можливість планувати свій відпочинок з врахуванням своїх інтересів та уподобань. Я впевнений, основні здобутки туристичної галузі Сарненщини ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наш неповторний поліський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Тож щиро бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу. .

Шановні працівники туристичної галузі!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:41
Шановні працівники туристичної галузі!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом – Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! У сучасному світі туристична галузь є однією з найбільш потужних та динамічних галузей економіки, адже туризм сам по собі сприяє розвитку таких галузей, як транспорт, зв'язок, торгівля, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання тощо.

Сучасний Київ – провідний туристичний центр України. Місто динамічно розвивається, реставрується, відновлюються його унікальні історико-культурні пам'ятники, будуються нові готелі і об'єкти інфраструктури для відпочинку. Ми завжди раді приймати гостей і нам є що їм показати в нашому чудовому місті!

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем туризму!

Автор: admin от 16-05-2012, 19:40
Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем туризму!
Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей
а працівникам цієї галузі хотілось би побажати успіхів та процвітання у цій нелегкій
справі , адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними
світовими памятками архітектури, відпочити у найекзотичніших куточках світу та
отримати море радості від проведеної відпустки.
Нехай у вашому житті завжди панує злагода та нехай вас завжди переслідують
лише приємні щасливі емоції.
Зі святом вас дорогі туристи!!!

Працівників заповідників і туристичних місць вітаємо з Днем туризму!

Автор: admin от 16-05-2012, 19:39
Працівників заповідників і туристичних місць вітаємо з Днем туризму! Ця галузь стрімко
розвивається в Україні і в нашій області зокрема. Пройде небагато часу і наша область
стане, сподіваємось, одним і найулюбленіших місці. Відпочинку, куди з'їжджатимуться
любителі історичної спадщини, унікальної незайманої природи.

Шановні працівники профспілкового туризму!

Автор: admin от 10-05-2012, 22:48
Шановні працівники профспілкового туризму!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
Приємно усвідомлювати, що профспілковий туризм у нашій державі зародився на теренах Закарпаття.
За роки, що минули, в краї побудовано десятки туристичних баз, створено висококваліфіковані трудові колективи, які своєю наполегливою працею, незважаючи на нинішні економічні труднощі, постійне зазіхання на туристичні об’єкти роблять все можливе для організації оздоровлення та відпочинку великого загону туристів та екскурсантів.
Щира подяка ветеранам профспілкового туризму за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у його розвиток.
Зичимо всім доброго настрою, міцного здоров’я, щастя і добробуту, успіхів у повсякденні роботі на туристичних маршрутах, створення незабутніх вражень від мандрівок та подорожей.

В день туризму ми туристам

Автор: admin от 10-05-2012, 22:47
В день туризму ми туристам
Від душі бажать повинні,
Щоб пеньок завжди був чистим
Хліб і сіль - на скатертині.
Щоб дорогу завжди знали,
І з собою компас мали.
Розбирались ви б в місцині,
Щоб не були ноги сині!

Шановні працівники та ветерани туристичної сфери!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:42
Шановні працівники та ветерани туристичної сфери!

Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Щиро вітаю Вас та очолюваний Вами колектив з професійним святом – Днем туризму!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:41
Шановний [чоловіче ім'я]!

Щиро вітаю Вас та очолюваний Вами колектив з професійним святом – Днем туризму!

Туризм, як вид активного відпочинку, є високорентабельною галуззю економіки, дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого громадянина своєї країни.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

Сьогодні 27 вересня – День туризму!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:40
Сьогодні 27 вересня – День туризму!

Вітаю всіх причетних з цим професійним святом. Бажаю здоров'я, щастя, впевненості у власних силах, професіоналізму та успіху. Нехай туристична галузь у нашій країні процвітає, а наші співгромадяни більше відвідуватимуть світові туристичні курорти!

У Всесвітній день туризму бажаємо всім працівникам туристичних підприємств

Автор: admin от 7-04-2012, 14:40
Шановні друзі! Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних і найменш витратних галузей – туристичної.

Туризм, як вид активного відпочинку, є високорентабельною галуззю економіки, дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого громадянина своєї країни.

У Всесвітній день туризму бажаємо всім працівникам туристичних підприємств, туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

Назад Вперед
Наверх