Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

З Днем фізкультурника я Вас поспішаю привітати,

Автор: admin от 5-07-2012, 21:35
З Днем фізкультурника я Вас поспішаю привітати,
Ви допомагаєте фігуру всім підправити,
Поспішаю Вам я від серця побажати
Здоров'я міцного, по-старому, на п'ять!

Бажаю Вам успіху і успіху,
Щоб одним махом - відразу всі перешкоди!
Любові і щастя, радості в душі,
І будьте найкращим на Землі!

Фізкульт-ура вам, фізкультура!

Автор: admin от 5-07-2012, 21:34
Фізкульт-ура вам, фізкультура!
Величезний вам фізкульт-привіт!
Нехай не дивляться нині похмуро,
У кому тяги до ЗСЖ в помині немає -
Їх заздрість гризе відверто,
Годуючи новий ваш рекорд!
Нехай здоров'ям неодмінно
Сьогодні кожен буде гордий!
З Днем фізкультурника, спортсмени!
Хай буде вічно славен спорт!

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники! |

Автор: admin от 24-06-2012, 15:15
Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники! |
Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття.
Новоселичиина завжди славилась досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя. На престижних змаганнях наші спортсмени демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не лише на Буковині і Україні, а й в Європі та світі. Примножують спортивну скарбницю слави і численні перемоги наших визнаних майстрів, тренерів міжнародного класу, авторитет яких значно впливає на популяризацію масової фізичної культури в районі. Улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною часткою життя для багатьох новосельчан.
Ми вшановуємо та висловлюємо вдячність всім спортсменам - активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам РФОК «Колос» і дитячо-юнацької школи, вчителям фізичного виховання загальних шкіл, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам району.
Користуючись нагодою бажаємо усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя - міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Це свято , яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його по

Автор: admin от 17-05-2012, 20:57
Це свято , яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості .

Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Коростенщини.

В цей святковий день щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість Києва!

Автор: admin от 17-05-2012, 20:57
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість Києва!

Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Я радий поздоровити всіх мешканців та гостей міста з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя киян сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій столиці. Столичні спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах та славлять Київ у світі.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

ШАНОВНІ ДРУЗІ! Щиро вітаю Вас із професійним святом – «Днем фізичної культури і спорту в Україні».

Автор: admin от 17-05-2012, 20:56
ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – «Днем фізичної культури і спорту в Україні».

Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте нашу область, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні.

Харківські спортсмени відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

Імена Олімпійських чемпіонів Яни Клочкової, Рустама Шаріпова, Людмили Джигалової, Юрія Пояркова, Ігора Рибака, Валерія Гончарова, Катерини Куришко та багатьох інших спортсменів назавжди увійшли до плеяди кращих спортсменів світу.

У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

Нехай Ваші досягнення і надалі примножують славу і авторитет України в усьому світі.

Сердечно вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту - святом сильних, вольових та мужніх людей.

Автор: admin от 17-05-2012, 20:55
Сердечно вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту - святом сильних, вольових та мужніх людей.

Саме спорт і фізична культура є для людини надійним джерелом здоров'я, гарного настрою і оптимізму.

Донецька область має високий спортивним потенціалом, це регіон талановитих, цілеспрямованих, з міцним донбаським характером людей, які не тільки прагнули в усі часи отримати «пальму першості», а й підтверджують, що вона дійсно належить нам, донбасівцям.

Провідні спортсмени Донеччини - гордість не тільки нашого краю, а й усієї України, а їх високі досягнення - це слава і імідж регіону в світовому співтоваристві

Завдяки вашим зусиллям, активній пропаганді здорового способу життя, в області зростає популярність фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Спортивного вам довголіття і нових яскравих перемог!

З повагою!

Шановні фізкультурники і спортсмени Святошинського району столиці!

Автор: admin от 17-05-2012, 20:53
Шановні фізкультурники і спортсмени Святошинського району столиці!

Святошинська районна у м.Києві рада та державна адміністрація щиро вітає вас та всіх мешканців району з Днем фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня!

Цьогорічне свято проходитиме під незабутніми враженнями від ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні. Спортсмени-олімпійці України усьому світові показали справжні зразки витримки, волі, мужності і патріотизму. Вперше наша олімпійська дружина завоювала на іграх 27 медалей.

Свій вклад у достойний виступ українських олімпійців внесли й святошинці. Вихованець святошинського спорту Василь Федоришин став срібним призером з вільної боротьби.

Ми розуміємо, що лише маючи міцний фундамент з дитячо-юнацького спорту, можна забезпечити майбутній невпинний прогрес фізкультурно-спортивної галузі. А тому будемо робити все необхідне, щоб зберегти і розвинути мережу нинішніх закладів фізкультури і спорту, покращити їх фінансування.

Бажаю усім вам міцного здоров`я, успіхів у навчанні, праці, спорті!

Шановні друзі! Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з н

Автор: admin от 17-05-2012, 20:52
Шановні друзі!

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

В цей урочистий день хочеться згадати видатні досягнення олімпійців на найвищому форумі XXIX Олімпійських іграх в Пекіні, які об´єднали українське суспільство, підняли рівень його національної свідомості та гідності, принесли неперевершену радість всім прихильникам, вселили надію на майбутні перемоги.

Сьогоднішнє свято це свято величі сили духу, мужності і патріотизму. В ці дні параолімпійська збірна України перейняла естафету олімпійців і вкотре довела, що лише працездатність, справжня мужність, терпіння, самовідданість і прагнення до перемоги принесли вагомі здобутки на XIII Паралімпійських іграх.

Нинішнє зростання рядів сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров´я, прагнення людини до самовдосконалення.

Переконаний, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави.

Бажаю всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього.

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День

Автор: admin от 17-05-2012, 20:51
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Сарненський район, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання районної ради.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Шановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі спорту й уболівальники!

Автор: admin от 10-05-2012, 22:54
Шановні спортсмени, ветерани спорту, організатори фізкультурно-спортивної сфери, любителі спорту й уболівальники!
Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!
Українська земля багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за мажами України, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашої України. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху.
Бажаю вам спортсмени міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

З днем фізкультурника я всіх вітаю,

Автор: admin от 10-05-2012, 22:52
З днем фізкультурника я всіх вітаю,
Бути спортивним я всім бажаю,
Форму фізичну мати таку,
Щоб було боязко і ворогу!
Щоб легко всі справи у вас вирішались,
І сила завжди у вас залишалась.
Ви впевнено б йшли до своєї мети,
І своє здоров’я завжди берегли!

Фізкульт-ура! Футбол, хокей, весела гра —

Автор: admin от 10-05-2012, 22:51
Фізкульт-ура!
Футбол, хокей, весела гра —
Лунає скрізь: «Фізкульт-ура!».
У ритмі стукотять серця,
Усіх гуртує фраза ця.
Хто з фізкультурою на «ти»,
В житті досягне він мети,
Бо в спорті — міць та сила
І для душі, й для тіла.
На стадіоні дітвора
Скандує в такт: «Фізкульт-ура!»
У відповідь:«Фізкульт-привіт!» —
Єднають весь спортивний світ.

Назад Вперед
Наверх