Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

За роки незалежності понад 35 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях

Автор: admin от 26-04-2012, 20:46
За роки незалежності понад 35 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях з підтримання миру у різних регіонах планети. Участь у міжнародних миротворчих операціях сприяє подальшому піднесенню міжнародного авторитету України як активного учасника миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй.

Сьогодні понад 600 кращих синів України – військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ беруть участь у 12 міжнародних миротворчих місіях та операціях. Ризикуючи своїм життям, вони з честю виконують доручену їм відповідальну місію, допомагають гасити збройні конфлікти, утверджувати, підтримувати мир і налагоджувати життя у країнах перебування.

Ми шануємо тих, хто не повернувся живим на рідну землю, віддав своє життя, рятуючи людей.

Ми пишаємося нашими миротворцями, які сьогодні виконують завдання із встановлення миру і злагоди у гарячих точках планети.

Шановні воїни-миротворці!

Автор: admin от 2-04-2012, 19:23
Сьогодні міжнародний день миротворця, тобто Ваше професійне свято. Ви завжди і для всіх є прикладом мужності і відваги, зразком людини з "великої літери". Ваші надзвичайно високі моральні якості дозволили Вам обрати цю благородну, але на жаль дуже небезпечну професію. Захищаючи мирний спосіб існування у самих найвіддаленіших куточках світу саме Ви забезпечуєте існуючий у світі рівень розвитку та стабільності.

Низький уклін Вам за Вашу благородну справу і на знак нашої поваги та вдячності прийміть від нас щирі побажання здоров'я та довголіття, хай Вам щастить!