Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Все у них завжди в порядку,

Автор: admin от 24-06-2012, 16:33
Все у них завжди в порядку,
Книжки збудовані в ряд,
Чіткість записів в зошиті -
Це їх святий обряд.
Той, хто книгам один серцевий,
Частий гість тут, в цей день
Вітаємо всіх, звичайно,
Це свято всіх людей!
З днем бібліотекаря!

Милі лоцмани книжкового моря,

Автор: admin от 24-06-2012, 16:32
Милі лоцмани книжкового моря,
Феї, що дарують радість іншим,
Праця ваш невидимий часом, але завзятий
І безумовно необхідний.
Щирі, палкі, добрі незмінно,
У складні миті не ховаючи обличчя,
Ви через рифи, прибої і піну
До знань ведете людські серця.
Ви відкриваєте нові дали
У бурхливому потоці шурхотить сторінок,
Вічно прагнучи, щоб всі розуміли,
Що у надій не буває меж.
Милі феї, гарячі душі,
Скромні в життя, святі в мріях,
Нехай Вас оминають життєві холоднечі,
Нехай не згасне волненье в очах.
І на Землі шановані будуть
У темряві поколінь і в точці будь
Ваші зусилля, що дарують диво -
Чудо спілкування з книгою самої.
З днем бібліотекаря!

Бібліотекарі - народ Особливої ​​породи.

Автор: admin от 24-06-2012, 16:31
Бібліотекарі - народ
Особливої ​​породи.
У тиші бібліотек йде
Найважливіша робота.

Доступний, світ пізнання,
І, допомагаючи всім,
Складує всі знання
Ваш мозок, як ЕОМ.

Все більше вам так хочеться.
Читати, розумнішати, мріяти.
Або зосередитися -
Велике створити.

Велике без гучних слів,
Незрима для очей.
Для вас основа всіх основ -
Щоб світло душі не гаснув.
З днем бібліотекаря!

Шановні бібліотекарі!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:49
Шановні бібліотекарі!

В цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Бажаємо процвітання вашим бібліотекам

Автор: admin от 7-04-2012, 14:48
Шановні колеги!

Колектив [назва організації] щиро вітає вас із святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаємо процвітання вашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам - натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:47
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Вітаємо працівників та читачів бібліотеки зі святом!

В цей день приймаємо та видаємо не книги і періодику, а тільки подарунки та найщиріші поздоровлення.

Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:47
Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

У цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. ХХІ століття, визнавши одним із своїх головних пріоритетів вільний обмін і доступ до інформації, об’єктивно поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

Сердечно вітаю Вас із святом, бажаю нових творчих досягнень, міцного здоров’я, особистого щастя Вам і Вашим родинам!

Шановні бібліотекарі!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:47
Шановні бібліотекарі!

У день Вашого професійного свята, дозвольте мені привітати Вас та побажати міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, а також вдосконалення професійних якостей. Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решті і її успішний розвиток. Тож дозвольте ще раз поздоровити Вас з цим святом і побажати щастя та впевненості у власних силах.

Вітаємо прекрасних бібліотекарів нашого міста з професійним святом

Автор: admin от 7-04-2012, 14:46
Вітаємо прекрасних бібліотекарів нашого міста з професійним святом – Днем бібліотекаря.

Прийміть щирі побажання міцного здоров‘я, невичерпної енергії і творчої наснаги.

Так тримати, шановні бібліотекарі!

Бібліотечним працівникам України

Автор: admin от 7-04-2012, 14:45
Бібліотечним працівникам України

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

Від щирого серця вітаю бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаю успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

Шановні володарі книжок та книжних полиць

Автор: admin от 7-04-2012, 14:45
Шановні володарі книжок та книжних полиць, покровителі каталогів та картотек, заручники періодичних видань, газет та журналів!

Сьогодні ваше професійне свято – 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Вітаємо Вас від всієї душі та бажаємо ніколи не подати духом, завжди бути бадьорими та усміхненими і на життєві негаразди дивитись крізь пальці. Нехай все в Вас буде добре!

Дорогі бібліотекарі!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:44
Дорогі бібліотекарі!

Вітаю Вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Шановні бібліотекарі!

Автор: admin от 7-04-2012, 14:44
Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Назад Вперед
Наверх