Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

На золотих полях - пшениця,

Автор: admin от 3-07-2012, 18:59
На золотих полях - пшениця,
На пасовища йдуть стада.
А у селян, як бронза, лиця,
Бо кожен день - жнива.
Вони годують нас невпинно,
Постачають хлібом, молоком.
І ми, безмірно вдячні,Привітаємо їх з великим днем!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ І ВЕТЕРАНИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ РАЙОНУ!

Автор: admin от 24-06-2012, 14:44
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.
Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів нашого району. Зусиллями фахівців продовжується робота щодо інвентаризації та грошової оцінки земельних площ, розмежування земель державної і комунальної власності, оформлення та видачі державних актів на право власності на землю, набуття права оренди на земельні ділянки, що, у свою чергу, сприяє усталеному розвитку всіх форм господарювання.
Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. А головне – повернути землю-годувальницю справжнім господарям, тим, хто піклується про неї та з повною віддачею ії обробляє.
Напередодні свята вам, шановні землевпо¬рядники та ветерани служби, висловлюємо глибоку пошану і вдячність за суттєвий внесок в економіку Новоселиччини. Бажаємо козацького здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя у родинах та подальших трудових здобутків.

Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби Новоселиччини!

Автор: admin от 24-06-2012, 14:42
Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби Новоселиччини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника, який символічно відзначають в Україні з початком весни. Адже саме навесні оживає Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.
Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин торкаються інтересів чи не кожної родини нашого району. Саме від дій і рішень землевпорядної служби часто залежить душевний спокій, віра у справедливість, добробут наших краян.
Шановні землевпорядники! Від вашого сумління, фаховості, принциповості, наполегливості залежить, як будуть захищені конституційні права та інтереси громадян, як сприйматиме й оцінюватиме народ ваше служіння йому.
Вітаємо вас з цим весняним днем у календарі і бажаємо, щоб поруч з вами завжди були людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків!
Здоров’я вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

"Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби України!

Автор: admin от 24-06-2012, 11:07
"Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби України! Сердечно вітаю вас із професійним святом! Земля - наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу. Від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів. Впевнений, що ви з честю впораєтеся з покладеними на вас завданнями. Ваш досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі стануть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики. Тож бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної Вітчизни! Добра і щастя вам та вашим родинам!"

З Днем землевпорядника Дорогі друзі!

Автор: admin от 17-05-2012, 13:36
З Днем землевпорядника Дорогі друзі!

У цей чудовий весняний день від імені уряду і від мене особисто щиросердно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

Друзі, у ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

Переконана, що спільними зусиллями, спрямованими на реалізацію державної земельної політики, ми вдосконалимо систему управління земельними ресурсами та раціонального використання найкращих у світі чорноземів та збережемо їх для майбутніх поколінь.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

Шановні друзі! Щиро вітаю із Днем землевпорядника.

Автор: admin от 17-05-2012, 13:35
Шановні друзі! Щиро вітаю із Днем землевпорядника.
Нині перед вашою службою стоять важливі завдання: маємо завершити земельну реформу й утвердити статус українського селянина як справжнього господаря на своїй землі. На вас покладається особлива відповідальність - забезпечити прозорість земельних відносин, посилити державний контроль за охороною земель, сприяти впровадженню ринкових принципів землекористування. Упевнений, що землевпорядники із честю впораються з поставленими завданнями, зробивши вагомий внесок в економічний розвиток країни та оптимізацію використання її земельно-ресурсного потенціалу. Зичу вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових успіхів у роботі на благо Українського народу.

Сердечно вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом - Днем землевпорядника.

Автор: admin от 17-05-2012, 13:34
Сердечно вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом - Днем землевпорядника.
Самобутність українського народу, його історична й ментальна індивідуальність особливо споріднена й нерозривно пов´язана з основним національним багатством землею. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, що якимось чином торкалося земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги. Виняткове значення земельне питання має і в нашому сьогоденні. Саме тому Українська держава й український народ покладають на вас, працівників землевпорядної служби, особливі надії і сподівання у вирішенні надзвичайно чутливих суспільних питань: реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за раціональним використанням та охороною земель, забезпеченні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
Ваша плідна й ефективна праця над їх успішним вирішенням є запорукою потужного розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики, визначеної вітчизняним законодавством.
Відтак, наші спільні зусилля мають бути спрямовані на дальше вдосконалення законодавчої бази земельних відносин, створення відповідних організаційно-правових та фінансових механізмів забезпечення земельного реформування, повноцінної реалізації прав громадян на землю. Переконаний, разом ми спроможні здійснити їх успішне справдження.
Зичу вам миру, добра, благополуччя, успіхів у праці на благо народу України.

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним

Автор: admin от 17-05-2012, 13:32
Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

У ваших лавах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби України!

Автор: admin от 13-05-2012, 16:51
Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби України!
Сердечно вітаю вас із професійним святом! Земля – наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення. Від нашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить її раціональне використання, збереження для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендаторів.
Тож бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження й примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України! Добра і щастя вам та вашим родинам!

З днем землевпорядника

Автор: admin от 13-05-2012, 16:51
З днем землевпорядника
Я привітаю вас,
І побажаю щастя вам,
У цей святковий час!
Нехай країна з гордістю
Запам’ята вас на віки!
Бажаю вам бадьорості,
На всі ваші роки!

За мир, дружбу та ЗЕМЛЕВПОРЯДНУ СЛУЖБУ!

Автор: admin от 5-04-2012, 19:41
За мир, дружбу та ЗЕМЛЕВПОРЯДНУ СЛУЖБУ!

Вітаємо Вас з днем землевпорядника!

Автор: admin от 5-04-2012, 19:40
Вітаємо Вас з днем землевпорядника!

Бажаємо завжди доброї погоди, теплої землі і попутного вітру ...

Шановні землевпорядники!

Автор: admin от 5-04-2012, 19:40
Шановні землевпорядники!

Розвиток суспільства за всіх часів був пов'язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни - її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.

У день Вашого професійного свята від чистого серця вітаю Вас і бажаю успіхів, здоров'я і довгого років життя. Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються десь осторонь.

Зі святом Вас!