Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

3 травня – Всесвітній день свободи преси.

Автор: admin от 27-04-2012, 21:44
3 травня – Всесвітній день свободи преси. Дорогі журналісти, редактори, фотографи, усі, хто має радість працювати у засобах масової інформації, щиро вітаємо Вас зі святом.

В календарі «медійників» зараз є вже чимало святкових дат, але ця – відображає у собі всю важливість і відповідальність ЗМІ. Про ту свободу, яку мають теперішні журналісти, ще 20 років тому вони могли тільки мріяти. Бажаємо Вам використовувати свої можливості, мати могутнє і правдиве слово, повагу і довіру читачів, слухачів та глядачів!!!

Шановні колеги, вітаємо Вас з професійним святом

Автор: admin от 26-04-2012, 13:23
Шановні колеги, вітаємо Вас з професійним святом та бажаємо вам вдячних читачів, позитивних новин, завжди правдивої та достовірної інформації, гострого пера та влучного слівця. Натхнення в справах буденних та витримки у Вашій нелегкій праці!

18 років тому Генеральна Асамблея ООН визнала 3 травня Всесвітнім днем свободи преси.

Автор: admin от 26-04-2012, 13:08
18 років тому Генеральна Асамблея ООН визнала 3 травня Всесвітнім днем свободи преси. Саме це поняття – вільна преса – і є проявом демократичних перетворень у країні, саме вільна преса є дзеркалом, яке дозоляє суспільству і, перш за все, владі, бачити не лише свої досягнення, а, в першу чергу, недоліки. І таким чином, виправляючи помилки, розвивати свою країну, удосконалювати вже створений лад у суспільстві, рухатися до прогресу.

Вітаємо всіх журналістів із Всесвітнім днем свободи преси. Зичимо вам наснаги, творчого запалу. Нехай всі ваші плани щодо пошуку і оприлюднення правди будуть здійснені, влада усіляко допомагатиме вам та захищатиме.

Вітаю Вас колеги з нашим професійним святом.

Автор: admin от 26-04-2012, 13:05
Вітаю Вас колеги з нашим професійним святом.
Бажаю, завжди натхнення та витримки у наших діях,
Хай супроводжують удачі,
Натхнення й сонячність надій
У повсякденності гарячій,
В стрімкій буденності подій.
Всепереможної вам віри!
Довіри й правди - на роки!
І хай таланить вам без міри,
Шановні наші земляки!

В цей прекрасний день я бажаю,

Автор: admin от 26-04-2012, 13:04
В цей прекрасний день я бажаю,
Поспішати, заради Бога,
Щоб твої здійснились мрії,
Бо завжди годують ноги
Журналіста і ...!

З святом преси Вас вітаю

Автор: admin от 25-04-2012, 13:07
З святом преси Вас вітаю
Щастя й радості бажаю.
Гарні книжки випускайте,
І про нас не забувайте!
Про людей хто їх читає,
І Вам гроші заробляє.
У газетах Ви пишіть,
Лише правду - не хаміть!
Щоб журнал був Ваш цікавим
Гарним був, а не кульгавим.
Щоб могли сказати всі:
„Преса в нас на висоті!”

Вітаю Вас з нашим професійним святом

Автор: admin от 25-04-2012, 13:04
Шановні колеги!

Вітаю Вас з нашим професійним святом. Бажаю, завжди натхнення та витримки у наших діях, а токож завжди достовірної і правдивої інформації!

Зі святом!

Бажаю впевнено йти шляхом перебудови української незалежної преси

Автор: admin от 25-04-2012, 13:03
Бажаю впевнено йти шляхом перебудови української незалежної преси. Бажаю, щоб з кожним роком вільна журналістика мала все менше ворогів і все більше справжніх друзів. Високо ціную надбання українських незалежних мас-медіа і завжди всіляко сприятиму вільному слову в Україні. Бажаю всім журналістам натхнення, успіху, здоров'я і добра

Привітання з Днем журналіста!

Автор: admin от 25-04-2012, 13:02
Привітання з Днем журналіста!

Для України ваша професія є визначною, адже свобода, у якій працюють журналісти, цілком відображає стан дотримання прав і свобод у всьому суспільстві. Ще зовсім недавно нашу країну справедливо ставили на перші місця у списку держав, де преса зазнає найбільших утисків, а професія журналіста є найбільш небезпечною.

Завдяки зусиллям у першу чергу журналістів ці часи минули. Сподіваюся безповоротно. Відтак почався новий етап розвитку Громадянського суспільства, коли на журналістах лежить ще більша відповідальність. Нині саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян. Здобувши свободу слова Україна тепер має почати розуміти сутність цієї свободи.

Засвідчую Вам свою повагу та підтримку. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, а рівень доходів дозволяв працювати чесно. Бажаю здоров’я, особистого щастя, невтомності та змін лише на краще.

Шановні колеги! Вітаю Вас з нашим професійним святом

Автор: admin от 2-04-2012, 13:44
Вітаю Вас з нашим професійним святом. Бажаю, завжди натхнення та витримки у наших діях, а токож завжди достовірної і правдивої інформації!

Зі святом!