Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Шановні Земляки! Дорогі краяни! Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля.

Автор: admin от 17-05-2012, 19:01
Шановні Земляки!

Дорогі краяни!

Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Виконуючи програмні завдання Уряду та відзначаючи в області День довкілля, органи влади краю розробили і проводять заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації в регіоні, озеленення, благоустрій населених пунктів, очищення водних джерел, поширення екологічних знань.

У цій благородній справі відчутна роль екологічної громадськості, яка не тільки привертає увагу органів місцевої влади до проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення. Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайширше коло буковинців. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Кожен краянин, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру буковинську весну.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради висловлюємо щиру вдячність усім активістам екологічного руху, трудовим колективам, громадсько-політичним організаціям, усім краянам, які беруть активну участь у місячнику чистоти, що проводиться зараз в області, стверджуючи любов до отчого краю конкретними справами.

Поважно громадо! Зробімо все, аби буковинські краєвиди тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

„Єднання з природою - це вибiр, що вiдображає потребу для всiх i кожного з нас

Автор: admin от 17-05-2012, 19:01
„Єднання з природою - це вибiр, що вiдображає потребу для всiх i кожного з нас визнати нашу роль у збереженнi нашої тендітної планети i екосистем, ресурсiв i природних процесiв, що скрiплюють нас усiх разом”, - Олександр Чабанов

Всесвiтнiй День довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю Органiзацiєю Об'єднаних Нацiй у 1972 р., щоб вiдзначити вiдкриття Стокгольмської Конференцiї по людському довкiллю.

Начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Київській області Олександр Чабанов розповів нам про те що це за свято і має нагоду запросити всіх взяти участь у святкуванні.

„Щороку згідно Указу Президента України вже одинадцятий рік поспіль в третю суботу квітня відзначається День довкілля.

В цей день охочі мають нагоду виконувати практичні заходи з благоустрою та озеленення населених пунктів, впорядковувати природоохоронні об’єкти та території. Саме в цей перод починаючи з дитячих садочків та до академій проводяться ряд лекцій щодо необхідності збереження навколишнього природного середовища, флори та фауни, серед якої ми перебуваємо щодня. Погляньмо навкруги, на парки, сквери, площі, лісосмуги та все навколишнє середовище – все потерпає від сміття. Краще не стане, поки кожен не зрозуміє свою роль в даній ситуації.

Проведення таких акцій, як День Довкілля, День Землі, Зелена толока, місячники з благоустрою та інші потребують координації зусиль місцевої влади, природоохоронних органів, підприємств, організацій та установ, навчальних закладів та шкіл, громадсько-політичних організацій, спрямованих на упорядкування, санітарну очистку в усіх населених пунктах області, від великого міста до маленького села та озеленення території нашої області”.

Обласний еколог звернув увагу саме на прибиранні лісів в місцях масового відпочинку, узбіч автодоріг насамперед у прикордонних територіях”.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та Олександр Чабанов звертається до небайдужих громадян із пропозицією разом навести порядок у нашому спільному домі. Перший крок, який може зробити кожний у цьому напрямку, - не залишати сміття там, де відпочиває, або знаходиться, зробити зауваження тим, хто залишає після себе сміття у місцях загального користування. А також приєднатись до суботника, який відбудеться 10 квітня ц.р. у Фастівському районі селі Мала Снітинка.

Сьогодні День довкілля -

Автор: admin от 17-05-2012, 18:59
Сьогодні День довкілля -
День захисту природи.
Отож часу не гаймо,
Берімось за роботу.

Можна зробити гуртом так багато

Автор: admin от 17-05-2012, 18:58
Можна зробити гуртом так багато
І про здорове довкілля подбати
Нам щедра і чиста земля до снаги
Ти тільки поглянь гарно як навкруги.

Всміхається сонце привітно й ласкаво,

Автор: admin от 17-05-2012, 18:58
Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай ясно сія.
Час радісно лине змістовно, цікаво,
Нехай розквітає вся наша земля.

Кожну квітку я хочу відчути

Автор: admin от 17-05-2012, 18:57
Кожну квітку я хочу відчути
І стеблину всім серцем своїм,
Щоб в житті найдорожче збагнути
І зробити затишним наш дім.

Ми любим ліс і завжди його шкода

Автор: admin от 17-05-2012, 18:57
Ми любим ліс і завжди його шкода
Річок розмову чуєм я і ти.
І все це називається природа
Давайте її завжди берегти.

Сьогодні усе для тебе Озера, гаї, степи

Автор: admin от 17-05-2012, 18:56
Сьогодні усе для тебе
Озера, гаї, степи
І жити спішити треба
Гляди не проспи.

І щоб на білім світі
Не сталося біди
Шануймо ми природу
Усюди і завжди.