Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Остання п’ятниця липня - міжнародний День Сисадміна.

Автор: admin от 7-04-2012, 13:03
Остання п’ятниця липня - міжнародний День Сисадміна. В цей день на системних адміністраторів обвалюється потік крутих спортивних автомобілів та шквал готівки крупними купюрами... А якщо серйозно, то в цей день, сисадміни, просто хочемо невеличкого подарунка та розуміння юзерів, що саме завдяки нашій праці 24/7/365 їхні комп’ютери працюють саме так, як і повинні працювати, даючи їм можливість проявити себе, виконати роботу, та отримати винагороду. Без нас вони б вкрились синіми екранами, кишіли вірусами, та давали б низький фреймрейт у іграх.

Зі святом Вас, шановні системні адміністратори!

За традицією остання п'ятниця липня святкується в усьому світі як Міжнародний день системного адміністратора.

Автор: admin от 7-04-2012, 13:03
За традицією остання п'ятниця липня святкується в усьому світі як Міжнародний день системного адміністратора.

Згадаємо ж добрим словом хоча б один раз на рік цих скромних бійців "невидимого фронту", які оберігають благополуччя корпоративних мереж та комп'ютерів, адже саме від них напряму залежить успішна робота компанії.

Доблесну працю сисадмінів часто незаслужено не помічають— вони залишаються в тіні у той час, як лаври та слава дістаються комусь іще. Включаючи свій робочий комп'ютер, переміщаючись локальною та глобальною мережею, мало хто замислюється над питанням - а завдяки кому це все працює? Хто допізна затримується на роботі, кому доводиться з'являтися в офісі по вихідних та святах, а на додаток до всього вислуховувати необґрунтовані обвинувачення та непомірні вимоги примхливих співробітників?

Побажаємо ж системним адміністраторам у своє професійне свято не стикатися на роботі ані з якими неприємностями, і почути від оточуючих заслужене "спасибі". Особливий день, раз на рік, для того, щоб визнати цінність та важливість того, хто посідає це місце — особливо тому, що це найчастіше людина, завдяки якій колеса компанії продовжують обертатися.

Дорогий системний адміністратор!

Автор: admin от 7-04-2012, 13:02
Дорогий системний адміністратор!

Поздоровляємо тебе з професійним святом – міжнародним днем СисАдміна! Бажаємо тобі поменше працювати, тому що хороший системний адміністратор це той хто взагалі нічого не робить! А чому не робить? Тому що в нього все працює!

Системний Адміністраторе!

Автор: admin от 7-04-2012, 13:01
Системний Адміністраторе!

Весь наш колектив вітає тебе зі святом. Бажаємо щоб ти був завжди здоровий, життєрадісний, повний сил, які тобі звичайно знадобляться для обслуговування серверів, стореджів, кластерів та іншої супер-складної техніки.

Коли комп'ютер враз "завис"

Автор: admin от 7-04-2012, 12:47
Коли комп'ютер враз "завис"
І принтер став папір "жувати",
То серце каменем униз -
Невже могли їх зіпсувати?

Коли самому тет-а-тет
З програмами не розібратись
І як не грузить Інтернет
Те, що в цій хвилі треба мати;

Й таємно віруси вповзли,
Яким ми не даємо раду,
Тоді зі швидкістю стріли
Ми згадуєм твою посаду.

І несемося стрімголов
Туди, де жде нас допомога,
Щоб швидше ти до нас прийшов,
Комп’ютерний знавець від Бога.

Бо ти врятуєш нас від бід,
Що над комп’ютером нависнуть;
І нині нам сказати слід,
Що робиш справу ти корисну.

Сьогодні, [чоловіче ім'я], твій день,
Достойне професійне свято;
Ти не засмучуйся лишень,
Системний наш адміністратор.

Хай помага у всьому Бог,
І наживай авторитету;
Бажаєм нових перемог
Й високого в кар’єрі злету.

Бажаєм всього досягти,
А щоб потішити родину,
То якнайшвидше віднайти
Свою комп’ютерну дівчину!

(Ну звичайно, не віртуальну, а справжню!)

Вітаю всіх адмінів з професійним святом.

Автор: admin от 7-04-2012, 12:46
Вітаю всіх адмінів з професійним святом.

Бажаю всяких гараздів - доброго конекту, безглючних машин, гігабітних мереж, терабайтних хардів і холодного пива в холодильнику рядом з вашим робочим компом!

Шановні колеги, системні адміністратори!

Автор: admin от 7-04-2012, 12:46
Шановні колеги, системні адміністратори!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом – Днем сисадміна! Не зважаючи на те, що у своєму професійному середовищі ми ще не дійшли згоди, яка операційна система є найкрутішою Linux, FreeBSD чи MustDie, бажаю Вам і надалі поглиблювати свою майстерність та знання у обраному напрямку інформаційної технології.

Звичайно також бажаю міцного здоров'я та витримки, які особливо стануть Вам у пригоді під час спілкування з юзерами!

Вітаю всіх системних адміністраторів

Автор: admin от 7-04-2012, 12:45
Вітаю всіх системних адміністраторів, а також тих, хто має пряме відношення до даної професії! Поменше Вам клопотів за Вашими робочими станціями і серверами, успіхів у Hi-Tech галузі!

Шановний Сисадмін!

Автор: admin от 6-04-2012, 23:44
Шановний Сисадмін!

Вітаю тебе з професійним святом і бажаю, щоб користувачі вели себе добре і задавали поменше дурних питань!

У День системного адміністратора,

Автор: admin от 6-04-2012, 23:44
У День системного адміністратора, бажаю всім адмінам надійної роботи підлеглої техніки, шанобливого ставлення користувачів та постійного збільшення розміру зарплати!

У день професійного свята бажаю всім системним адміністраторам поменше екстрених випадків

Автор: admin от 6-04-2012, 23:44
Робота системного адміністратора схожа за своїм принципом на роботу лікаря чи комунальної служби. Коли все добре (зі здоров'ям та труби не течуть), то про нього забувають, а коли щось трапляється - всі питання до адміністратора.

У день професійного свята бажаю всім системним адміністраторам поменше екстрених випадків та взаєморозуміння з користувачами систем, за роботу яких Ви відповідаєте.

Вітаю всіх сисадмінів

Автор: admin от 6-04-2012, 23:43
Вітаю всіх сисадмінів, сисопів, а за одно і решту комп'ютерщиків з професійним святом - міжнародним днем системного адміністратора!

Сьогодні - день локальних богів. Зі святом, шановні сисадміни!

Автор: admin от 6-04-2012, 23:43
Сьогодні - день локальних богів. Зі святом, шановні сисадміни!

Є така професія, представників якої всі звичайні користувачі комп’ютерів ненавидять найпалкішою любов’ю. Діяння цих людей окутані міфами, схоже діянням древньогрецьких героїв. До них приходять, як приходили до древніх шаманів: зі страхом в душі, але надією в серці. Вони королі комп’ютерних гір і локальні боги мереж. Від їх настрою залежить життя корпорацій-гігантів і фірм-маляток. Одним кликом миші, або натисненням клавіші вони можуть перевертати світи, часто без будь-якої точки опори. Їх покликання - Рятувати і Карати. Їх ім’я - Сисадміни!

Побажаємо ж системним адміністраторам у своє професійне свято не мати на роботі ніяких прикрощів і почути від навколишніх заслужене "дякуємо".

Назад Вперед
Наверх