Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів!

Автор: admin от 17-05-2012, 22:02
Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів!

Активно впроваджуючи вимоги стандартів, ми сприяємо розвиткові вітчизняної науки, промисловості, торгівлі, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.

Стандарти допомагають випускати продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях виробництва й торгівлі заради однієї кінцевої мети — задоволення потреб споживачів, сприяння охороні здоров’я, безпечним умовам праці та збереженню навколишнього середовища на благо всіх народів світу.

Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології — науки про вимірювання. Результати вимірювань відіграють велику роль для будь-якої галузі науки чи економіки. Кожну секунду в світі виконуються мільярди вимірювальних операцій, результати яких використовуються для забезпечення якості продукції, для безпечної та безаварійної роботи транспорту, для

обгрунтування медичних та екологічних діагнозів, аналізу інформаційних потоків тощо.

Багатий досвід та високий професіоналізм фахівців сфери стандартизації та метрології дозволяє впевнено долати труднощі й проблеми сьогодення, конкретними справами доводити свою здатність оперативно реагувати на вимоги часу.

Впевнена, що наша спільна діяльність і надалі сприятиме підвищенню рівня якості та безпеки товарів, робіт, послуг та посиленню захисту прав споживачів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших успіхів, творчої наснаги в ім’я процвітання України.

Від щирого серця вітаю з професійним святом – Днем працівників стандартизації

Автор: admin от 4-05-2012, 20:07
Від щирого серця вітаю з професійним святом – Днем працівників стандартизації та метрології, а також Всесвітнім днем стандартів, який нинішнього року проходить під гаслом: „Стандарти і громадяни: внесок у суспільство”.

Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку. Від професійної майстерності багатотисячного колективу системи Держспоживстандарту залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

Із великою шаною ставлячись до вашої повсякденної творчої діяльності, висловлюю тверду впевненість у тому, що спільними зусиллями з органами влади, вітчизняними підприємцями та широким загалом споживачів ми закладемо міцний фундамент для потужного розвитку на новітніх зразках і принципах світової цивілізації вітчизняної системи технічного регулювання, орієнтованої на задоволення потреб та очікувань суспільства.

Бажаю всім вам, дорогі друзі, добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання.

Благополуччя всім вам і вашим сім’ям!

Вітаю з професійним святом

Автор: admin от 7-04-2012, 15:06
Вітаю з професійним святом і бажаю величезної зарплати, кар'єрного росту, творчого натхнення, хорошого начальника, поваги колективу!