Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року

Автор: admin от 13-05-2012, 22:51
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки.
Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.
Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Шановні працівники села!

Автор: admin от 10-05-2012, 19:52
Шановні працівники села!
Сердечно вітаю із професійним святом – Днем працівника сільського господарства України колективи агрофірм, сільгосптоварист, фермерських господарств та особистих селянських господарств нашого краю, які займаються м’ясним і молочним скотарством, вівчарством та птахівництвом, як партнерів нашої державної ветеринарної служби. Із цієї нагоди щиро бажаю всім вам, дорогі колеги, і вашим сім’ям, а також шановним ветеранам галузі тваринництва Закарпаття, щастя, здоров’я, нових успіхів у важкій, але дуже потрібній селянській праці по формуванню продовольчого достатку для людей рідної України і нашої чарівної Срібної Землі як її унікальної перлини. Усіляких життєвих вам гараздів, працелюбні газди нашого краю, добра, благополуччя і благословення Всевишнього!

Зі святом! Від усієї душі тепло вітаю вас із цьогорічним нашим професійним святом –Днем працівника сільського господарства.

Автор: admin от 10-05-2012, 19:52
Зі святом!
Від усієї душі тепло вітаю вас із цьогорічним нашим професійним святом –Днем працівника сільського господарства. Дозвольте принагідно насамперед подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!

Шановні трудівники села!

Автор: admin от 10-05-2012, 19:51
Шановні трудівники села!
Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!
Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави. Від імені галузевої профспілки велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець!
У цей святковий день зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують Україну!

Шановні краяни! ________________ вітає всіх краян, хто пов’язав свою діяльність з роботою в полі,

Автор: admin от 10-05-2012, 19:50
Шановні краяни!
________________ вітає всіх краян, хто пов’язав свою діяльність з роботою в полі, садах, тваринництві і лісовій галузі, у рибництві й бджільництві, а також спеціалістів сільського господарства, без котрих не можливий розвиток аграрного сектору економіки.
Також з повагою схиляємо голови перед тими працівниками, які чесно відпрацювали в сільського му господарстві й пішли на заслужений відпочинок з мінімальною пенсією. Адже вони в ті непрості роки, працюючи в колгоспах, радгоспах, забезпечували продуктами харчування населення.
Бажаємо всім вам з нагоди Дня працівників сільського господарства міцного здоров’я, доброго настрою і вагомих успіхів у роботі, високих урожаїв, віддачі тваринництва і в наступному сільськогосподарському році.

Шановні краяни! Завтра в Україні – День працівників сільського господарства.

Автор: admin от 10-05-2012, 19:50
Шановні краяни!
Завтра в Україні – День працівників сільського господарства.
Тепло вітаю вас з цим професійним святом вас. Щиро бажаю вам міцного карпатського здоров’я, натхнення до нових вагомих здобутків у праці в ім’я процвітання рідного краю і чарівної Срібної Землі. Миру й злагоди, родинного благополуччя, щастя, добра і достатку вам, невтомні трудівники села, та вашим сім’ям на многії і благії лата!
З повагою ___________.

Третя неділя листопада в Україні – День працівників сільського господарства.

Автор: admin от 10-05-2012, 19:49
З професійним святом!
Третя неділя листопада в Україні – День працівників сільського господарства. Отож сердечно вітаю фахівців обласної та районних державних насіннєвих інспекцій і всіх хліборобів нашого краю з професійним святом.
Від усієї душі бажаю вам, трудівники села, міцного карпатського здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму, щоб, незважаючи на фінансову скруту, своєчасно і тільки добірним насінням поля засівали. Нехай ваші ниви родять щедро завжди і не переводять добро й усілякі життєві гаразди!

Шановні працівники сільського господарства!

Автор: admin от 10-05-2012, 19:49
Шановні працівники сільського господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!
З повагою ___________.

Зі святом! Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт

Автор: admin от 10-05-2012, 19:47
Зі святом!
Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.
Тож щиро вітаю людей цієї професії – хліборобів, виноградарів, овочівників, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції, управлінців галузі зі святом. Бажаю всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого святкового застілля.

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Автор: admin от 10-05-2012, 19:47
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Ми з великою повагою ставимось до всіх, хто обрав цей відповідальний фах, пишаємося результатами кропіткої праці досвідчених спеціалістів аграріїв. Попереду у нас складні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально зміцнити потужності вітчизняного тваринництва та збільшити конкурентоспроможність його продукції на ринках продовольства.
У цей передсвятковий день зичу кожному з вас, шановні трудівники села, миру, добра, благополуччя, успіхів і нових професійних звершень!

Сільське господарство годує нас усіх,

Автор: admin от 10-05-2012, 19:46
Сільське господарство годує нас усіх,
Усіх кого любим, старих і молодих.
Без їжі нам не вижить у нашому житті,
І праця в вас найкраща, хоча і на землі!
Спасибі вам за те, що пораєтесь в полі,
Ми дякуємо вам, за ваші, за мозолі.
І всі ми вас вітаєм, із професійним святом,
Любові вам даруєм, і радості багато!

З професійним святом - Днем працівників сільського господарства:

Автор: admin от 4-05-2012, 20:50
З професійним святом - Днем працівників сільського господарства:
Щастя Вам, усмішок, щедрої долі,
Серце хай гріє людська доброта,
Втоми не знайте ні в чому й ніколи
І будьте здорові на довгі літа.

Шановні працівники сільського господарства району!

Автор: admin от 9-04-2012, 13:01
Шановні працівники сільського господарства району!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Назад Вперед
Наверх