Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

За стільки літ роботи у аптеці

Автор: admin от 17-05-2012, 21:30
За стільки літ роботи у аптеці
Іще ні разу на своїм віку
Не завагалось дивне Ваше серце,
Що вибрало професію таку.
А навпаки, вистукує гучніше,
Підказує «Ти правильно живеш!»
Бо що в житті є, дійсно, важливіше,
Коли не лиш для себе, а й для інших
Частинку свого серця віддаєш ?!

Професія провізора важлива,

Автор: admin от 17-05-2012, 21:29
Професія провізора важлива,
На жаль без ліків жити неможливо.
У цьому світі, щоб довго жити,
Потрібно щось вколоти, щось попити…
Ліками й добрим словом лікувати
Покликані ми з вами. Так тримати!
Тому здорові будьте і щасливі,
А ваші вчинки мудрі і сміливі.

Прийміть щирі вітання з Днем Фармацевта!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:29
Прийміть щирі вітання з Днем Фармацевта! Це професійне свято не тільки для виробників, але і для всіх аптекарів, дистриб'юторів фармацевтичної продукції. Поєднуючи знання і досвід з турботою і співчуттям, фармацевт несе добро у світ, стоячи на сторожі здоров'я і життя людини. Дякую Вам за щоденну працю і самовідданість у допомозі людям у боротьбі з хворобами! Бажаю натхнення і нових висот у праці, успіху і сімейного благополуччя. Зі святом Вас!

Шановна фармацевтична спільното України, дорогі колеги та друзі!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:28
Шановна фармацевтична спільното України, дорогі колеги та друзі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника фармацевтичної галузі!

Щодня понад 350 тисяч провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, працівників фармацевтичних виробничих підприємств стоять пліч-о-пліч з працівниками медичної галузі на варті здоров’я громадян України. Завдяки успішним результатам вашої шляхетної та самовідданої праці Україні вдається протистояти багатьом захворюванням. Щодня, отримуючи з ваших рук лікарський засіб, а одночасно й надію перемогти хворобу, мільйони українських людей відчувають, що у важку хвилину їх не залишено насамоті.

Сьогодні, узагальнюючи надбання вітчизняної фармацевтичної галузі, з гордістю запевняємо: український народ може розраховувати на допомогу фармацевтів — професіоналів, людей, які у свою працю вкладають не лише знання та вміння, але й, без перебільшення, доброту душі та світлі думки.

Неможливо також оминути увагою й факт прогресивної участі фармацевтичної спільноти нашої держави у вирішенні багатьох актуальних завдань, які стоять перед українською системою охорони здоров’я. Це, зокрема, стосується інтенсифікації реформаторських процесів, спрямованих на поліпшення якості медичної допомоги населенню та підвищення рівня її доступності. В цьому відношенні фармацевтична галузь як невід’ємна частина національної системи охорони здоров’я за багатьма параметрами може бути достойним прикладом. Так, усі ми є свідками того, як на фармацевтичному ринку України досить вдало запроваджено чимало не лише суто професійних методів роботи, орієнтованих на кращі світові чи європейські стандарти, але й прогресивних маркетингових, управлінських та освітніх принципів діяльності.

Приємно відзначати, що за короткий час вітчизняна фармацевтична галузь модернізувалася, наситила український ринок широким асортиментом лікарських засобів, виходить на європейський ринок і стає конкурентоспроможною.

Тож у цей святковий день сердечно зичу вам, вашим сім’ям та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, а вдячність та шана народу нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

Шановні колеги! Від імені всього колективу Державного фармакологічного центру поздоровляю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника

Автор: admin от 17-05-2012, 21:27
Шановні колеги!

Від імені всього колективу Державного фармакологічного центру поздоровляю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Наша з вами робота потребує високого рівня відповідальності за прийняті рішення. І важливо, щоб ці рішення були зумовлені професіоналізмом, турботою про здоров’я людей та особистою порядністю.

Вітчизняна система реєстрації лікарських засобів відображає той різноманітний спектр поглядів і традицій, який склався у нашому суспільстві, та впевнено крокує до світових стандартів життя. Ми прагнемо максимально наблизити її до існуючих європейських стандартів і вже досягли на цьому шляху певних успіхів. Сподіваємося, що разом ми подолаємо проблеми на шляху забезпечення гідного рівня здоров’я нашого населення.

Щиро бажаю вам усім міцного здоров’я, процвітання й упевненості у власних силах!

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:27
Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші поздоровлення і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Впевнений, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками. Тож у цей святковий день сердечно бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:24
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Встановлення державного професійного свята – це визнання соціальної важливості вашої самовідданої праці з метою забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. Саме такою життєвою позицією ви завоювали повагу та авторитет кожної української родини.

Завдяки вашій професійній майстерності та самовідданості, ентузіазму та творчій насназі галузь фармації завжди була та залишається на належному рівні.

За попередні роки немало зроблено в напрямку покращання якості лікарського обслуговування населення. Сподіваємось, що конструктивний діалог між усіма учасниками фармацевтичного ринку – вітчизняними та зарубіжними виробниками, оптовими компаніями, аптечними закладами, регуляторними та контролюючими органами – буде сприяти здоров’ю та розквіту українців.

Нехай добробут та благополуччя, здоров’я та щастя назавжди залишаться супутниками вашого життя!

Від імені Асоціації фармацевтичних виробників України вітаю вітчизняних виробників та всю фармацевтичну спільноту з професійним святом!

Автор: admin от 17-05-2012, 21:24
Від імені Асоціації фармацевтичних виробників України вітаю вітчизняних виробників та всю фармацевтичну спільноту з професійним святом! Нехай унікальний досвід роботи, енергійність та цілеспрямованість стануть запорукою нових вагомих досягнень на фармацевтичній ниві. Зичимо, щоб праця приносила вам задоволення та гарний настрій, а Україні – користь.

Стало доброю традицією відзначати в середині вересня День фармацевта в Україну.

Автор: admin от 17-05-2012, 21:23
Стало доброю традицією відзначати в середині вересня День фармацевта в Україну. І сьогодні від імені провідних фармацевтичних компаній, членів Американської торговельної палати в Україні - виробників інноваційних препаратів - дозвольте привітати фармацевтичну громадськість країни з чудовим професійним святом.

Фармацевтичний сектор Україна неухильно росте і розвивається. Ряд передових підприємств галузі вже сертифікований у відповідності зі стандартами GMP і GDP. Підвищується рівень підготовки висококласних фахівців, розширюється асортимент ліків і поліпшується якість обслуговування в аптеках.

Відбувається процес інтеграції українського фармацевтичного співтовариства в світове. І сьогодні фармринок країни неможливо уявити без новітніх досягнень у сфері фармацевтики, які стали доступними завдяки науковим розробкам найбільших міжнародних лідерів галузі. Медичний комітет американської торгівельної палати в Україні заснований в 1997 р. і з тих пір активно співпрацює з державними структурами України та громадськими організаціями.

Присутність світових лідерів фармацевтики - це не тільки доступ українських пацієнтів до інноваційних ліків і методів лікування, але і знайомство медичної та фармацевтичної громадськості з новими технологіями, підходами, стандартами, процедурами - всім тим, що можна назвати сучасною культурою галузі. Сьогодні світова фармацевтика зазнає значних змін. Новітні препарати орієнтовані не тільки на боротьбу з хворобою, але і на поліпшення якості життя, довголіття. Постійно підвищується активність самих пацієнтів, які, об'єднуючись у групи, відстоюють своє законне право на своєчасний доступ до найкращого лікування та інформації, на можливість самостійно брати участь у прийнятті рішень.

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника

Автор: admin от 17-05-2012, 21:22
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника з побажаннями натхнення в досягненні реалізації обраного покликання, втілення найсміливіших задумів, особистого щастя та здоров’я.

Тепло і сердечно вітаю весь багатотисячний колектив фармацевтичної галузі

Автор: admin от 17-05-2012, 21:22
Тепло і сердечно вітаю весь багатотисячний колектив фармацевтичної галузі з чудовим професійним святом - Днем фармацевтичного працівника. Ніде в світі самовіддану і благородну працю фармацевта не відзначений таким високим визнанням.

Джерелом натхненної праці для всіх нас є любов до обраної професії, прагнення служити Людині і його Здоров'ю. Нехай це свято наповнить ваші серця гордістю за нашу фармацію, нехай збуваються ваші мрії і надії на світле майбутнє України.

Щиро бажаю всім вам здоров'я, успіхів, цілеспрямованості та наснаги, особистого щастя і благополуччя.

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника. Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здо

Автор: admin от 17-05-2012, 21:20
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника.

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян. І ті, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізує, — всі вони виконують найважливіше соціальне завдання. Не залишаються осторонь і вчені, які працюють на освітянській ниві. Підготовка кваліфікованих кадрів є одним із найголовніших завдань сьогодення. Особливо важливо це для охорони здоров’я, тому що ні в якій іншій сфері ціна помилки не є такою високою. Час потребує від нас нових підходів до навчання, щоб підготувати фахівців, які могли б використовувати останні досягнення науки й доносити ці досягнення до пацієнтів.

З 1997 р. в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відкрито фармацевтичний факультет, який готує провізорів, провізорів-інтернів, спеціалістів з маркетингу лікарських препаратів та інших спеціальностей у галузі фармації. Якість підготовки фахівців забезпечується оптимальною організацією навчального процесу, змістом навчання та контролем знань, використанням досягнень світової фармації. Ми готуємо достойну молоду зміну, нове покоління фармацевтів.

Бажаю всім, хто працює в галузі, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я й наснаги!

В Україні стало доброю традицією святкування Дня фармацевтичного працівника.

Автор: admin от 17-05-2012, 21:19
В Україні стало доброю традицією святкування Дня фармацевтичного працівника. Важливість та значимість професії провізора і фармацевта в суспільстві постійно зростає, набуває все більшого визнання і популярності.

Запорізький державний медичний університет – це сучасний навчальний заклад, який готує висококваліфікованих спеціалістів для наукової і практичної фармації. Випускники фармацевтичного факультету працюють у різних галузях народного господарства – керівниками обласних об’єднань, асоціацій, виробничих підприємств, очолюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів, у лабораторіях судмедекспертизи, клінічних лабораторіях, завідувачами аптечних закладів, викладачами та керівниками освітніх закладів в Україні та за її межами.

Ректорат Запорізького державного медичного університету, деканат фармацевтичного факультету щиро вітають усіх працівників фармацевтичної галузі з професійним святом.

Зичимо наснаги в досягненні нових здобутків у професійній діяльності, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя!

Нехай праця на благо людей приносить вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

Назад Вперед
Наверх