Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Українська культура – це скарбниця славянського етносу.

Автор: admin от 26-04-2012, 20:38
Українська культура – це скарбниця славянського етносу. Протягом багатьох століть наша культура розвивалася та зрощувала геніїв в різних галузях мистецтва, які ставали відомими на весь світ: Тарас Шевченко, Микола Лисенко, Ілля Рєпін. Надзвичайно велика кількість українських митців своєю творчістю прославляли нашу державу.

Сьогодні, коли українська культура переживає своє друге відродження, вона має стати основою духовного простору нашої держави і саме працівники культури є рушійною силою її розвитку.

Дорогі колеги, ми хочемо Вам побажати творчого натхнення, душевного тепла та особистого щастя. Нехай ваша професійна діяльність і надалі приносить Україні нові творчі досягнення та культурні звершення.

Сьогодні, в день святих рівноапостольних Кирила та Мефодія,

Автор: admin от 26-04-2012, 20:38
Сьогодні, в день святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, Україна разом зі всіма слов'янськими країнами святкує День слов'янської писемності і культури.

Відзначаючи це свято, ми з глибокою вдячністю згадуємо духовний подвиг православних просвітителів, які заклали основи української писемності, сприяли долученню нашого народу до найкращих надбань слов’янства.

Пишаємося тим, що буковинські монастирі були тими осередками духовного життя, де формувалися основи української літературної мови, народжувалися твори, які стали надбаннями усього православного світу.

Віримо, що кожен з буковинців плекатиме неоціненний скарб – нашу рідну солов’їну українську мову, берегтиме її та передаватиме з покоління в покоління, утверджуючи в світі імідж високоосвіченої української нації.

Закликаємо наших краян підтримати ініціативу просвітян та долучитися до зведення в Чернівцях до річниці незалежності України пам’ятної стели українській мові, яка завжди була тим духовним стержнем, що єднав, надавав сили та підтримував надії.

Бажаємо вам, дорогі земляки, і надалі зберігати та примножувати духовні цінності і гуманізм. Щастя вам, злагоди та добра.

24 травня - День слов'янської культури.

Автор: admin от 2-04-2012, 19:18
Сьогодні 24 травня - День слов'янської культури.

Вітаю усіх слов'ян з цим історично важливим святом. Бажаю усім успіху та здійснення мрій. І нехай життєві негаразди ніколи не заважають Вам чітко бачити свої життєві цілі і завдяки непереможному слов'янському духу завжди досягати поставленої мети!