Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Вітаю вас із Днем Свободи.

Автор: admin от 18-05-2012, 13:09
Вітаю вас із Днем Свободи.

Цим святом, започаткованим Помаранчевою революцією, відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

Свобода – наша мета і водночас політична і суспільна реальність –об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Той факт, що в країні панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи, є незаперечним. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Я твердо вірю в наш успіх. Українська демократія розвивається, ми вирішуємо найскладніші проблеми у мирний і цивілізований спосіб, влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами і, я впевнений, ця наука не пройде без сліду. Україна не зійде зі шляху демократії, бо в її домі відбулося значно більше, ніж усі названі і незгадані перетворення, – тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут зростає наше покоління надії – покоління вже вільних людей.

У нас попереду ще дуже багато роботи з великого спектра завдань держави і потреб громадянина. Ми зобов'язані і здатні утвердити у владі чіткі, ефективні та консолідуючі правила, завдяки яким в країні постане належний порядок. У вимірі суспільному конче потрібно підтримати громадську активність і самоорганізацію для поширення цінностей демократії, єдності і порозуміння.

Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави – вимогливим до влади, втім не пасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту, наведення елементарного порядку у своєму сусідському середовищі і для плекання доброго ставлення до кожного співвітчизника.

День Свободи для України – це день праці. Упевнений, що вона неминуче принесе нам важливі досягнення. Від щирого серця ділюся з вами цим почуттям і бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ.

Усіх, хто вірить у принципи та ідеали Майдану,

Автор: admin от 18-05-2012, 13:08
Усіх, хто вірить у принципи та ідеали Майдану, я хочу привітати з Днем свободи в Україні й сказати вам: ми все зробили правильно!

Дорогі кияни і гості столиці! Сьогодні Київ і вся Україна відзначає День Свободи.

Автор: admin от 18-05-2012, 13:08
Дорогі кияни і гості столиці!

Сьогодні Київ і вся Україна відзначає День Свободи. Це день, коли громадянин України відчуває себе особистістю, а також гордість і пошану до самого себе. Україна стала незалежною більше, ніж півтора десятки років тому, і тільки через понад десятиліття громадяни країни довели, що на їхню думку повинна зважати будь-яка влада. Нам ще необхідний час, щоб цей день став справжнім святом у кожному куточку України. Я глибоко переконаний, що цей день потрібно сприймати не як перемогу якоїсь політичної сили, а як загальну перемогу демократії і свободи.

Київський майдан Незалежності свого часу став точкою відліку нових взаємин між владою і громадянином в українському суспільстві. Після такої події в житті країни влада повинна повністю відійти від політичної демагогії, і всі свої зусилля спрямувати на конкретну справу задля добробуту простих громадян. Я чітко усвідомлюю, що саме тому нас чекає впевнена і відповідальна щоденна праця.

Як мер Києва хочу побажати кожному киянинові і громадянинові України зберегти в собі те відчуття власної гідності, яке вони здобули в ті дні. А влада при цьому завжди повинна пам'ятати, що за кожним голосом, відданим за неї, стоїть, у першу чергу, Особистість і Громадянин.

З ДНЕМ СВОБОДИ!!!

Автор: admin от 10-04-2012, 21:57
Люблю тебе моя країно, люблю і все на світі смію. Мене нема, ти - є, моя Україно і лиш з тобою буду завжди я.

З ДНЕМ СВОБОДИ!!!