Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

З днем народження, пекар!

Автор: admin от 6-07-2012, 14:34
З днем народження, пекар!
Така справа робити мені б,
Адже я молодше ...
Ти випікаєш вночі хліб,
І булки - теж!
Щоб вранці я і теща, зять,
І Мося, Зіна
Змогли ті хліб і булки взяти
З магазину ...
Що побажати (адже гроші - мідь!),
Щоб життя не гасла?
До батону білому мати
Ікру і масло!

Вас, трудівники ріллей і полів,

Автор: admin от 6-07-2012, 14:33
Вас, трудівники ріллей і полів,
Садів і ферм і смачних сироварень,
Ми вітаємо всією душею своєю,
І свіжі букети в свято даруємо.
Спасибі вам за хліб і молоко,
За масло, м'ясо, фрукти та соління,
Які даються нелегко
І вимагають чималої терпіння.
Хай буде ваше життя світла у всьому,
Щоб ніякої негаразди не сталося,
І радує земля як теплий будинок,
Даруючи щороку вам тільки милість ...

Фрукти, хліб і масло на столі

Автор: admin от 6-07-2012, 14:32
Фрукти, хліб і масло на столі
диня і кавун в липні спекотному -
це праця всіх тих, хто на землі
трудиться наполегливо і гідно.

Це їх руками і розумом
вирощені жито, овес, пшениця
просо і гречка, рис і льон.

Це їм повинні ми вклонитися.
А стада? А шерсть, смола і мед -
хто про це думає всіх більше?

Хто нам дар праць своїх дає,
як вони, такий же щедрою ношею?
Ми без них і жити б не змогли,
як не може без водиці риба.
Милі дбайливці землі,
від душі вам вічне спасибі!

Хоч хліб - основа для стола, Їжа нам різна потрібна.

Автор: admin от 6-07-2012, 14:31
Хоч хліб - основа для стола,
Їжа нам різна потрібна.
Харчовиків дякуємо:
Чого ми тільки не їмо!
Харчовиків ми вітаємо,
Здоров'я усім вам побажаємо!
Винаходьте і творіть -
Ще смачніше нас годуєте!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки від усієї територіальної громади за плідну, таку важливу для суспіл

Автор: admin от 18-05-2012, 12:51
З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки від усієї територіальної громади за плідну, таку важливу для суспільства працю.

Саме завдяки вашій наполегливій праці харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

День працівника харчової промисловості у нашому місті вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і десятки малих приватних підприємств. Всі вони сьогодні працюють у сфері виготовлення продуктів харчування.

З розвитком ринка в місті виробляється все більше різноманітних продуктів. Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів.

Впевнений, що завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, а передусім - невтомній праці багатотисячного загону харчовиків, позитивні тенденції у виробництві продовольчих товарів будуть розвиватися і сприятимуть забезпеченню мешканців Дніпродзержинська якісними і доступними продуктами.

Прийміть, шановні харчовики, найщиріші побажання миру і добра, міцного здоров’я, щастя, добробуту вам та вашим сім’ям. Зі святом вас!

Шановні працівники харчової промисловості!

Автор: admin от 18-05-2012, 12:51
Шановні працівники харчової промисловості!

Виконавчий комітет Коростенської міської ради щиро вітає вас із професійним святом!

Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у піднесення економіки міста, забезпечення продовольчої стабільності та підвищення рівня життя співвітчизників.

Завдяки вам харчова галузь динамічно розвивається і міцно утримує лідируючі позиції на вітчизняному ринку.

Вірю, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту. «Добре, бо українське», – має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, нових трудових здобутків і щедрого столу.

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Автор: admin от 18-05-2012, 12:50
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Завдяки наполегливій творчій праці, високому професіоналізму багатьох тисяч трудівників харчова промисловість активно нарощує свій потенціал, створює продовольчу безпеку країни, зміцнює позиції українських продовольчих товарів на зовнішніх ринках.

Переконаний, що підвищуючи технічний рівень виробництва, випускаючи конкурентоспроможну продукцію, ви будете вносити ще більший вклад у розвиток економіки України та її інтеграцію у світовий ринок.

Сердечно дякую всім працівникам і ветеранам харчової галузі за професійну майстерність, творчий неспокій, почуття високої відповідальності за задоволення потреб нашого народу у харчових продуктах.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя та добробуту!

18 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості,

Автор: admin от 18-05-2012, 12:50
18 жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості, однієї з найважливіших галузей господарського комплексу держави. Адже саме ефективний розвиток промисловості є запорукою подальшого економічного зростання країни.

У харчовій галузі міста сумлінно і самовіддано працюють майже 26 тисяч висококваліфікованих майстрів своєї справи – це хлібопекарі та борошномели, кондитери, виробники м'яса та молокопродукції, безалкогольних напоїв і багато інших фахівців, які своєю наполегливою працею забезпечують зростаючий попит киян на продукти.

Кожне з підприємств харчової промисловості міста гідно тримає торгову марку, забезпечуючи високу якість продукції, знаної не тільки у Києві та Україні, а і далеко за її межами.

Харчова промисловість здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що у галузі є історія, є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку.

Міська влада завжди надавала пріоритет розвитку підприємств харчової та переробної промисловості, тому впевнений, що і надалі тісна співпраця в роботі сприятиме вирішенню проблем, які виникають перед працівниками харчової промисловості, оскільки від ефективної роботи харчової галузі багато в чому залежить соціальний спокій у місті.

У переддень вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Вітаючи вас зі святом, зичу вам, шановні трудівники харчової та переробної промисловості, міцного здоров'я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів на благо нашого міста.

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Автор: admin от 18-05-2012, 12:47
Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!
Від обласної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості. Харчова промисловість відіграє значну роль в економіці області. У загальнообласному обсязі виробництва промислових товарів, продукції харчової промисловості займає майже третину і протягом останніх років питома вага її не зменшується. Харчова промисловість навіть в умовах впливу світової фінансової кризи вносить вагомий внесок у формування бюджетів всіх рівнів. Підприємства переробної промисловості працюють у напрямку впровадження нових технологій виробництва, розширення асортименту харчових продуктів, підвищення їх якості, безпечності та конкурентоспроможності. Вітаючи Вас, шановні працівники та ветерани харчової промисловості, переконані, що Ви не зупинитесь на досягнутому, будете докладати максимум зусиль для подальшого розвитку та процвітання усіх галузей харчової промисловості. Бажаємо Вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай Ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України та нашого славного Поділля.

Від імені Уряду України щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Автор: admin от 18-05-2012, 12:45
Від імені Уряду України щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Трудові колективи галузі роблять вагомий внесок у розвиток економіки країни, виготовляючи майже п’яту частину всього обсягу промислової продукції.

Завдяки Вашій наполегливій праці питома вага вітчизняної продукції в загальному обсязі реалізації харчових продуктів на внутрішньому ринку за останні роки зросла майже вдвічі і становить 95 відсотків. Продовольчі товари під українськими торговими марками задовольняють найвибагливіші смаки споживачів, зростає їх конкурентоспроможність і на світовому ринку.

Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

Переконаний, що харчова промисловість України має великий невикористаний потенціал і спроможна задовольняти потреби населення у високоякісних та доступних за ціною продовольчих товарах.

Щиро дякуємо Вам за плідну працю. Міцного здоров’я, щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам.

Від щирого серця вітаю із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості.

Автор: admin от 4-05-2012, 20:28
Від щирого серця вітаю із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості.

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Переконаний, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо України.

Від імені Уряду, та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників харчової промисловості.

Автор: admin от 4-05-2012, 20:27
Від імені Уряду, та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників харчової промисловості.

Трудові колективи галузі роблять неоцінимий внесок у забезпечення розвитку економіки, виготовляючи майже п'яту частину всього обсягу промислової продукції країни.
На внутрішньому ринку питома вага вітчизняної харчової продукції становить майже 95%.
Продовольчі товари українських торговельних марок відповідають також вимогам найвибагливіших споживачів зовнішнього ринку, про що свідчить постійно зростаючий у світі попит на продукти харчування вітчизняного виробництва.
Глибоко вдячна Вам за чесну, сумлінну та ефективну працю, за те, що навіть в умовах світової фінансової кризи Ваша галузь демонструє стабільні темпи зростання.
Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, життєвого благополуччя та нових успіхів!

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Автор: admin от 4-05-2012, 20:26
Шановні працівники та ветерани харчової промисловості! Від обласної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості. Харчова промисловість відіграє значну роль в економіці області. У загальнообласному обсязі виробництва промислових товарів, продукції харчової промисловості займає майже третину і протягом останніх років питома вага її не зменшується. Харчова промисловість навіть в умовах впливу світової фінансової кризи вносить вагомий внесок у формування бюджетів всіх рівнів. Підприємства переробної промисловості працюють у напрямку впровадження нових технологій виробництва, розширення асортименту харчових продуктів, підвищення їх якості, безпечності та конкурентоспроможності. Вітаючи Вас, шановні працівники та ветерани харчової промисловості, переконані, що Ви не зупинитесь на досягнутому, будете докладати максимум зусиль для подальшого розвитку та процвітання усіх галузей харчової промисловості. Бажаємо Вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай Ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України.