Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Шановні працівники архівних установ!

Автор: admin от 5-07-2012, 20:53
Шановні працівники архівних установ!

24 грудня ви відзначаєте своє професійне свято. Висловлюю вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини.

Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь. Переконаний, що ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою створення достеменної біографії Херсонщини для знання власної історії.

Тож зичу аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Автор: admin от 5-07-2012, 20:52
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Архіви нашої держави містять безцінні свідоцтва історії України, які є невід'ємною частиною світової інтелектуальної скарбниці.

Завдяки невтомній праці архівістів накопичений документарний ресурс служить задоволенню нагальних потреб наших співгромадян, сприяє процесам державотворення та міжнародної інтеграції країни.

Переконаний, що фахова діяльність працівників архівних установ на ниві збирання та примноження національної культурної спадщини зміцнюватиме духовний зв'язок минулих і прийдешніх поколінь, служитиме розвитку нашої держави.

Бажаю вам щастя, здоров'я, творчої наснаги та нових звершень в ім'я України.

Хранителі і знавці скарбів

Автор: admin от 24-06-2012, 17:04
Хранителі і знавці скарбів
І скарбів минулих поколінь!
Щасливих вам Здогадок і знахідок,
Перлин Істини і хроніки звершень! ...

Ніхто не забутий, ми не забуті ...

Автор: admin от 24-06-2012, 17:03
Ніхто не забутий, ми не забуті ...
Ти вірно таємниці зберігаєш,
Що під товщею років давно вже приховані,
Але ти на посаді не спиш!
Для наступних поколінь
Намагаєшся ти не даремно!
Бажаємо здоров'я міцного
І бадьорості духу завжди!

У твоїй професії століття - Не пил забута подій.

Автор: admin от 24-06-2012, 17:03
У твоїй професії століття -
Не пил забута подій.
Зберігаєш історії року
Ні таємниць. Все для тебе відкрито.
Лежать збережені тобою
Людські долі і звершення,
Простий швець і Герой,
Що не залишаться в забутті.
Хочу сказати я в цей день -
Твоя робота бездоганна.
Лише побажати хочу зараз,
Щоб ти зберігала пам'ять вічно.

Архіви історію зберігають,

Автор: admin от 24-06-2012, 17:02
Архіви історію зберігають,
І минуле все пам'ятають.
І всіх хто пов'язаний з цією справою вітаю,
Любові удачі і здоров'я всім бажаю.

Архіву полки пилові змінилися на комп'ютери

Автор: admin от 24-06-2012, 17:01
Архіву полки пилові змінилися на комп'ютери
Тепер по базі даних все просто так знайти
Поки хочемо ми пам'ятати про те, що з нами було
Архіви будуть на землі, ну як ти не крути!
Сьогодні день архівів і тих, хто лист за листком
Хто папочку за татком на полиці розставляв.
І щоб ні зберігав архів: наказ иль просто дані
Тих, хто все це зберігає - вітаю я!

Раритети і накази, всі папірці і накази

Автор: admin от 24-06-2012, 17:01
Раритети і накази, всі папірці і накази
Архіваріус зберігає, навіть коли місто спить.
Цінність даних точно знає, пил дбайливо пере,
Вологу жене він геть - не робота, прямо бій.
Нехай лежать всі документи по місцях своїм статечно,
Знає кожен раритет - рук надійніше в світі немає.
Ночами не сняться книги, не плетуть навколо інтриги,
Радує завжди родина, і колеги, і друзі.

Серед старих документів, Стелажів і тиші,

Автор: admin от 24-06-2012, 17:00
Серед старих документів,
Стелажів і тиші,
Вітаємо з днем архівів,
Архіваріусів ми!
Ідеальний тут порядок -
Результат ваших праць.
І знайтися на перше прохання
Кожен документ готовий.

Шановні працівники архівних установ!

Автор: admin от 24-06-2012, 14:47
Шановні працівники архівних установ!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом.
У складному процесі утвердження нашої держави у глобалізованому світі роль архівної справи є надзвичайно важливою.
Збираючи документальні матеріали, Ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям.
Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину - документи нашої епохи.
Висловлюємо Вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії хранителів нашої історії.
Щиро зичимо Всім успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої Вітчизни, міцного здоров'я, благополуччя і щастя в родинах.

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Автор: admin от 4-05-2012, 13:57
Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям.

Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян – науковцям, історикам, студентам і тим, кого цікавить історична спадщина, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу.

Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах.

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!

Автор: admin от 4-05-2012, 13:56
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!
Встановлене Указом Президента України у 1998 році це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто відкриває нам нові та забуті сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.
Воно є добрим приводом нагадати суспільству про пріоритет культури й духовності, як основи міжнаціональної й міжконфесійної єдності країни, її політичної стабільності.
Ще з часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького наші предки розуміли вагу і значення слова, плекаючи безцінні документовані свідоцтва життя народу.
Сьогодні ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому.
Переконаний, що ваш професіоналізм і висока відповідальність будуть й надалі запорукою зміцнення духовного зв’язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної національної спадщини.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків в ім’я розвитку нашої Батьківщини – України.

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ!

Автор: admin от 4-05-2012, 13:55
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

24 грудня обрано за датою прийняття у грудні 1993 року Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи". Сьогодні ми відзначаємо і 15-ту річницю цієї нашої архівної Конституції.
Національний архівний фонд утвердився в останні роки як важлива складова інформаційного простору України. В архівосховищах нашої держави сконцентровано безцінні скарби історії та культури, невичерпні джерела людської пам'яті.

Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу і відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину - документи нашої епохи.

Рік, що завершується, позначений в діяльності архівної сфери багатьма знаменними подіями. Серед них, зокрема, розгортання розбудови та реконструкції комплексу споруд центральних державних архівних установ.

Плідно велася робота з поглиблення міжнародних стосунків та виконання спільних проектів з архівістами і науковцями Білорусі, Вірменії, Канади, Латвії, Литви, Росії, Польщі. Потужна делегація українських архівістів взяла участь у XVI Міжнародному конгресі архівів в Куала-Лумпур (Малайзія).

Активно працюють наші архіви за усіма основними напрямками архівної діяльності від забезпечення збереженості документів, поповнення Національного архівного фонду, зміцнення матеріально-технічної бази до популяризації архівних документів та всебічного використання їх інформації. Особливо хочу подякувати архівістам за проведену величезну роботу щодо дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Сумлінна праця архівістів не залишається поза увагою суспільства та держави. Переконаний, що професіоналізм архівістів, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу.

Щиро зичу Всім успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої Вітчизни, міцного здоров'я, благополуччя і щастя в родинах.