Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Вітаю вас зі святом – Днем аеромобільних військ України!

Автор: admin от 17-05-2012, 20:09
Вітаю вас зі святом – Днем аеромобільних військ України!

Його відзначення є даниною шани і вдячності усім, хто мужньо боронив рідну землю в роки Великої Вітчизняної війни, примножував ратну славу у мирний час, а також тим, хто нині зразковою службою гідно продовжує бойові традиції старших поколінь.

79 років тому почався родовід еліти збройних сил – повітряно-десантних військ, нащадками яких є аеромобільні війська Збройних Сил України. З дня заснування і донині високий професіоналізм і бойовий вишкіл завжди були і є візитівкою воїнів-десантників.

Досвід воєнних конфліктів останніх десятиліть свідчить, що десантники посідають одне з провідних місць серед військовослужбовців інших родів військ.

Аеромобільні війська перебувають у постійній бойовій готовності і здатні виконати визначені завдання у найскладніших умовах. Своєрідний “знак якості” українських десантників неодноразово підтверджувався на міжнародних навчаннях усіх рівнів, під час виконання миротворчих місій, у повсякденному житті та службі.

Воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовому обов’язку.

Упевнений, що воїни повітряно-десантних і аеромобільних військ і надалі надійно стоятимуть на варті незалежності нашої Батьківщини, впишуть нові яскраві сторінки у свою славну історію.

Дякую вам за вірність конституційному обов`язку і Військовій присязі, за сумлінну, самовіддану ратну службу в ім’я Вітчизни. Дякую членам ваших родин за розуміння та підтримку у нелегкій службі.

Висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам повітряно-десантних і аеромобільних військ за мужність і героїзм, виявлений у буремні воєнні роки, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання нинішнього покоління “крилатої піхоти”.

Щиро бажаю вам, воїни-десантники, дорогі ветерани, міцного здоров’я, щасливої долі, добра, благополуччя, чистого неба та м’якого приземлення!

З нагоди Дня аеромобільних військ Збройних Сил України,

Автор: admin от 17-05-2012, 20:08
З нагоди Дня аеромобільних військ Збройних Сил України, який відзначається сьогодні, 2 серпня, зі словами привітання до воїнів-десантників, ветеранів повітряно-десантних і аеромобільних військ звернувся міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Від імені колегії Міністерства оборони України він щиро привітав їх з професійним святом – Днем аеромобільних військ Збройних Сил України.

“75 років тому почався родовід еліти Збройних Сил – повітряно-десантних військ, нащадками яких є аеромобільні війська Збройних Сил України. З дня заснування і донині високий професіоналізм і бойовий вишкіл завжди були і є візитівкою воїнів-десантників.

Досвід воєнних конфліктів останніх десятиліть свідчить, що десантники посідають одне з провідних місць серед військовослужбовців інших родів військ. Своєрідний десантний знак якості неодноразово підтверджувався на міжнародних навчаннях усіх рівнів, під час виконання миротворчих місій, у повсякденному житті та службі.

Позитивні зрушення, що позначилися останнім часом у матеріально-технічному та технологічному забезпеченні, дозволяють впевнено дивитись у майбутнє аеромобільних військ”, - йдеться у привітанні керівника оборонного відомства.

Анатолій Гриценко щиро побажав воїнам-десантникам, ветеранам повітряно-десантних військ міцного здоров’я, щасливої долі, добра, благополуччя, чистого неба та м’якого приземлення.

Щиро вітаю особовий склад і ветеранів з професійним святом – Днем аеромобільних військ.

Автор: admin от 27-04-2012, 19:47
Щиро вітаю особовий склад і ветеранів з професійним святом – Днем аеромобільних військ.
Його відзначення є даниною шани і вдячності усім, хто мужньо боронив рідну землю в роки Великої Вітчизняної війни, примножував ратну славу у мирний час, а також тим, хто нині зразковою службою гідно продовжує бойові традиції старших поколінь.
Воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовому обов'язку.
Упевнений, що воїни аеромобільних військ і надалі надійно стоятимуть на варті незалежності нашої Батьківщини, впишуть нові яскраві сторінки у свою славну історію.
Висловлюю глибоку вдячність за сумлінне виконання конституційного та патріотичного обов'язку.
Бажаю міцного здоров'я, щастя вам і вашим родинам.